NORTH 360 KÖPRÜ KESME MAKİNASI

 

360 ÇİFT YÖNLÜ 4 KENAR DERECELİ KESİM MAKİNASİ / 

marble granite bridge plate cutting machine

* Kesme kürsüsü 3350 mm. Yan KEŞME 2000 MM

* Testere Çapı 350-400-450mm.

* Testere motor 15 / Kw 1400 / 2800 D.DK

* Vagon hareket / otomatik

* Vagon ölcüleri 3300 x 1900 mm.

* Asağı yukarı hareket motoru 0,75 kv

* İleri geri hareket motoru 0,75 kv

* Baş kesme kursu 1800 mm

* Dönme görünümü 0 – 90-180- SERVO PLANET REDÜKTÖR

* 45 Derece pinomatik

* Makina boyu - 6000 mm.

* Makina genisiği 3000 mm.

* Makina çizgi 2800 mm.

* Yaklasik ORTALAMA 3600 kg.

*Vagon manuel hız kontrolludur.

* Toplam Gerekli Güç 15 KW

Çelik şa üzerine monte edilmiş makine, kapalı ve yağ hazneli ray sahip LİNER Kızak Kremier Aktarmalıdır. Hız kontrol ve ile verilen ölçüleri istenilen kesim hızında kesim yapar.

( OTOMATİK ) Sistem Otomatik Moduna Alınır, Kovan manuel Aşağıya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Taşı Kesmeye Başlar Vagon Tastan Vagon Başa Gelir Bekler.

( YARI OTOMATİK )Ekrana Ebatlama Degerleri Girilir Sistem Ebatlama Moduna Alinir, Taşın Ölçüleri Girilir Kovan Otomatik Asagiya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Tasi Kesmeye Baslar Vagon Tastan Cikinca Kovan Otomatik Yukarı Kalkar Vagon Basa Gelir Kule Kizak istenilen Olcuye Sayar Ve Kovan Tekrardan İner Kesim Bu sekilde El deymeden verilen ölçü ve adetleri tamamlayınca BiteR

( X-Y TAM OTOMATİK )Ekrana Tam otomatik Moda Alınır X-Y Degerleri Girilir Sistem Kesilecek Olan Parça Boyları ,Adetleri , Ölçüleri Yazılır, Kovan Otomatik Asagiya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Tasi Kesmeye Baslar Vagon Tastan Cikinca Kovan Otomatik Yukarı Kalkar Vagon Basa Gelir Kule Kizak istenilen Olcuye Sayar Ve Kovan Tekrardan İner Kesim (X EKSEN’İ Kesim Bitince Sistem Otomatik Olarak Kafasını Çevirir ( Y ) EKSİNİNDE Ebatlamaya Başlar Bu sekilde El deymeden Plaka Bitesiye Kadar Devan Eder.

( XY TAM OTOMATİK ÇİFT YÖNLÜ 4 KENAR 45 DERE ) Makinamız mermeri taşımadan alımı 4 45 derece profiline sahip, XY önçü tercihi olan ÇİFT YÖNLÜ kESİM Moduna girildiğinde vagon giderken keser gurubu 180 dereve ve vagon gerı gelırken yapılır, bu işlemi ve aynı anda yapılır xy eksen kızağı kafa kesme ve yankesme aynı anda farklı olculerde kesim yapmak. ÜRÜN TÜRK PATENT TESCİLLİDİR. makina raylarımız V kanallı olur yüzeydir