NORTH 360 KÖPRÜ KESME MAKİNASI

 

 

360 ÇİFT YÖNLÜ 4 KENAR DERECELİ KESİM MAKİNASİ / 

mermer granit köprü plaka kesme makinası

* Kesme kürsüsü 3350 mm. Yan KEŞME 2000 MM

* Testere Çapı 350-400-450mm.

* Testere motoru 15 / Kw 1400 / 2800 D.DK

* Vagon hareket / otomatik

* Vagon ölücüleri 3300 x 1900 mm.

* Aşağı yukarı hareket motoru 0,75 kv

* İleri geri hareket motoru 0,75 kv

* Baş kesme kursu 1800 mm

* Dönme görünümü 0 – 90-180- SERVO PLANET REDÜKTÖR

* 45 Derece pinomatik

* Makina boyu - 6000 mm.

* Makina genişliği 3000 mm.

* Makina çizgi 2800 mm.

*Yaklaşık ORTALAMA 3600 kg.

*Vagon manuel hız kontrollüdür.

* Toplam Gerekli Güç 15 KW

Çelik şa üzerine monte edilmiş makine, kapalı ve yağ hazneli ray sahibi LINER Kızak Kremier Aktarmalıdır. Hız kontrolü ve ile verilen ölçüleri istenen kesim kesimini yapar.

( OTOMATİK ) Sistem Otomatik Moduna Alınır, Kovan manuel Aşağıya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Taşı Kesmeye Başlar Vagon Tastan Vagon Başa Gelir Bekler.

( YARI OTOMATİK )Ekrana Ebatlama Değerleri Girilir Sistem Ebatlama Moduna Alinir, Taşın Ölçüleri Girilir Kovan Otomatik Asagiya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Tasi Kesmeye Baslar Vagon Tastan Çıkınca Kovan Otomatik Yukarı Kalkar Vagon Basa Gelir Kule Kizak istenen Olcuye Sayar Ve Kovan Yineden İner Kesim Bu liste El deymeden verilen ölçü ve adetleri tamamlayınca BiteR

( XY TAM OTOMATİK )Ekrana Tam otomatik Moda Alınır XY Değerleri Girilir Sistem Kesilecek Olan Parça Boyları ,Adetleri , Ölçüleri Yazılır, Kovan Otomatik Asagiya İner Vagon Otomatik HarekeT Eder Tasi Kesmeye Baslar Vagon Tastan Çıkınca Kovan Otomatik Yukarı Kalkar Vagon Basa Gelir Kule Kizak istenen Olcuye Sayar Ve Kovan Tekrardan İner Kesim (X EKSEN'İ Kesim Bitince Çeviri Sistemi Otomatik Olarak Kafasınır ( Y ) EKSİNİNDE Ebatlamaya Başlar Bu yazan El deymeden Plaka Bitesiye Kadar Devan Eder.

( XY TAM OTOMATİK ÇİFT YÖNLÜ 4 KENAR 45 DERE ) Makinamız mermer taşımadan satın alma 4 45 derece profil sahibi, XY öncü tercihi olan ÇİFT YÖNLÜ kESİM Moduna girildiğinde vagon giderken keser gurubu 180 dereve ve geri vagon gelirken yapılır, bu işlem ve aynı anda yapılır xy eksen kızağı kafa kesme ve yankesme aynı anda farklı olcularda kesim yapmak. ÜRÜN TÜRK PATENT TESCİLLİDİR. makina raylarımız V kanallı olur yüzeydir